Altınbull Nedir?

Altınbull, Türkiye’nin güvenilir yatırım sistemleri arasında yer alır. Kullanıcılarına uzun vadeli kâr elde etme fırsatı tanıyan Altınbull, uluslararası ve ulusal projelerde yer alarak yatırımları kazanca dönüştürür.

Altınbull Ne Zaman Kuruldu?

İlk olarak 2014 yılında Rusya/Moskova üzerinde kurulan şirket, Tayland ve Türkiye’de bulunan şubeleri ile de hayata geçti. Türkiye’de 03/11/2017 tarihinden bu yana hizmet vermektedir.

Altınbull Kazanç Sistemi Nasıldır?

Kazanç sistemi, kullanıcıların her altın paketinde eşit oranlarda sunuluyor. Bununla birlikte 150 TL’den başlayarak 150,000 TL’ye kadar devam eden paketlerde aynı oranlarda kâr elde edilebilmektedir.

Altınbull Para Çekme İşlemcileri Nelerdir?

Sistem üzerinde kazanmış olduğunuz bakiyeyi, kendi adınıza ait bir banka hesabına havale ettirebilir veya Papara hesabınıza talep edebilirsiniz.

Altınbull Para Çekim Limiti Nedir?

Sistem üzerinde kazanılan tutarı çekebilmeniz için, çekilebilir bakiyenizin minimum 50 TL olması gerekmektedir.

Altınbull Para Çekimi Ne Kadar Sürer?

Sistemde verilen para çekme talepleri, maksimum 3 iş günü içinde onaylanarak kişilere aktarılır.

Altınbull Yatırım Araçları Nedir?

Sisteme yatırımda bulunmak isteyen kullanıcılar, birbirinden farklı ödeme yöntemleri arasında tercihler yapabilirler. Banka havalesi, Papara, Bitcoin işlemcilerinden tercih yaparak yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

Altınbull Ödeme Bildirimi Nasıl Yapılır?

Yapılan yatırım işlemi sonrasında hesabınıza giriş yaparak sol kısımda bulunan menülerden “Ödeme Bildirimi Gönder” bağlantısına tıklamanız, ardından da açılan sayfada istenen bilgileri yazarak gönder butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Altınbull Sipariş Nasıl Oluşturulur?

Sistem üzerinde sunulan altın paketlerinden sipariş vermek istiyorsanız, yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Altınbull hesabınıza giriş yaparak sol kısımdaki menülerden “Altın Paketleri” bölümüne tıklayınız. Ardından açılan sayfada dilediğiniz paketi tercih edebilir ve “Satın Al” sekmesine tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturulan sipariş sonrasında ödemenizi yaparak paketinizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Altınbull Güvenilir mi?

Türkiye’de son zamanlarda yaşanılan olumsuz durumların farkında olan Altınbull, kullanıcılarına güven vermeyi başarıyor. Uzun soluklu bir sistem olarak kurulan ve gelen yatırımları gerçek ticaret ile değerlendiren şirket, minimum risk oranı ile çalışmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye dahil olmak üzere tüm şubelerinde, bağlı bulunan ülkenin yasal zorunlulukları ve sorumluluklarına da uyum sağlamaktadır.

Altınbull Nasıl Kâr Sağlar?

Sistem üzerinden gelen yatırımlar ile Tayland Koh Samui ve Phuket adalarında lüks villa projeleri gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra gayrimenkul danışmanlığı, altın trade işlemleri, Bitcoin trade işlemleri ve risksiz VİOP işlemleri profesyonel olarak devam ettirilir.

Altınbull Telefon Desteği Var mı?

Sesli iletişim ve bilgi talebinde bulunan kişiler 0850 346 9180 numaralı çağrı merkezimize hafta içi saat 10:00 – 17:00 arasında ulaşabilirler.

Altınbull Whatsapp Desteği Sunuyor mu?

Whatsapp üzerinden destek almak isteyen kullanıcılar, 0531 940 44 64 numaralı destek ekibimize hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında erişim sağlayabilmektedir.

Altınbull Diğer İletişim Kanalları Nelerdir?

Sistem üzerinde destek almak veya merak ettikleriniz ile alakalı bilgi almak isterseniz, info@altinbull.com – destek@altinbull.com adreslerine mail gönderebilir veya site içi destek bölümünden erişim sağlayabilirsiniz.

Altınbull Paketleri Nelerdir?

Sistem üzerinde sunulan altın paketlerini ve fiyatlarını şu şekilde belirtebiliriz;
* Gram Altın Paketi : 150 TL
* Çeyrek Altın Paketi : 250 TL
* Yarım Altın Paketi : 500 TL
* Cumhuriyet Altını Paketi : 1,000 TL
* Ata 2.5’lu Paketi : 2,500 TL
* Ata 5’li Paketi : 5,000 TL
* 15’li Ata Tam Altın Paketi : 15,000 TL
* 50’li Reşat Altın Paketi : 50,000 TL
* Külçe Altın Paketi : 150,000 TL

Altınbull Destek Talebi Nasıl Oluşturulur?

Sistem üzerinde herhangi bir sorun yaşıyorsanız veya merak ettiğiniz sorular var ise, hesap sayfanızın sol kısmında yer alan “Destek Talebi Oluştur” bağlantısına tıklayarak yardım talep edebilirsiniz. Açılan sayfada “Yeni Destek Talebi Oluştur” bölümüne tıklamanız ardından da mesajınızı yazmanız yeterli olacaktır.

ABull